BobTape

Bob je především pohodář a experimentátor. K Sound of Society se připojil v roce 2014, během působení ve studentském Rádiu Kolej na Vysoké škole báňské (Ostrava), kde spolu s dobrým kamarádem a elektronickým mágem M.Hubem vede až do konce svého studia rádiovou relaci Tape Jam.

K mixování hudby používá kombinaci systémů DVS (digitální ovládání vinylem) a MIDI kontroléry (některými milovaná, jinými zatracovaná hudební digitální zařízení postavená na tomto rozhraní).

Bob si ujíždí si na klasických vinylech, ale vždy hledá svou vlastní cestu v jejich spojení s digitální technikou. Mezi jeho oblíbené hudební styly patří Minimal Techno, Progressive-House, Acid House, Synthwave i Chiptune.

V mezičase kromě hudby objevuje taje tvorby počítačových her, 3d grafiky a videomappingu. Pro radost si občas bastlí číslicovou elektroniku. Rád programuje cokoliv, do čeho lze uložit kód. Rád propojuje lidi a snaží se najít svou vlastní cestu k porozumění hudby a světa.

Slyšet jste jej mohli na některém z Tape Jamů (po Ŕádiové éře jsou to dále jména jeho četných párty), jež s přáteli z s-o-s.cz pořádá. Dále pak na některé z akcí pořádanými jeho Ostravskými a Olomouckými přáteli, kterým vděčí za jeho hudební inspiraci a přijetí do komunity. Z nich napříkald vždy veselý Rosťa MD-Phono, nezdolný a zapálený pořadatel parties Ondra Smažík, Tester 69, a Myxin.

Doufá, že se ti bude líbit i tento projekt s-o-s.cz.

Vzory svět:

Sven Väth, Ellen Allien, Solomun, Carl Cox, Hosh, Nina Kraviz, Green Velvet, Len Faki, Joris Voorn, Ricardo Villalobos

Oblíbené hudební projekty mimo djjing:

Daft Punk, Kraftwerk, MIDI LIDI, Gorillaz, Zrní, Ventolin

Nedávný set z Brna (2017).

bob mixcld

Odkazy:

Mixcloud
Soundcloud

Galerie z hraní:Poslední úprava 28. 2. 2021 11:35:18 Bob.

Zobraz facebookovou diskuzi. 0 komentářů