Devbob / BobtapeBob je členem Sound of Society od roku 2014, a aktivně se podílí na většině pořádaných akcí. Programuje weby a zdokonaluje svůj přístup k mixování elektornické hudby. Jeho oblíbené hudební styly Jsou Minimal Techno, Techhouse, Acid House a další subžánry Techna. Od roku 2022 se stává vegetariánem, s myšlenkou  zmírění utrpení zvířat.
Bio:


Považuji se za pohodáře a experimentátora, extroverta. K Sound of Society jsem se připojil během roku 2014, kdy jsme s kamarádem a elektronickým čarodějem "Hubem" (Martin H.) ulétávali na vlnách rádia Kolej (VŠB-TU Ostrava), kde jsme spolu vysílali zběsilou rádiovou relaci plnou hudby jménem Tape Jam (Vznik tape jamu v roce 2012). Jsem velký nadšenec pro elektronickou taneční hudbu, což mě vede k tomu, že hlava nehlava plánuju, propaguju, vymýšlím jak tebe a také mnoho dalších zdejších návštěvníků zapojit do naší společné myšlenky. "Překlenout naše rozdíly, sejít se a být součástí něčeho většího". Budu moc rád, když nám pomůžeš šířit naše hodnoty, jež jsou přátelství a důvěra v sebe a tým a v to co společně vytváříme.


Má osobní cesta k elektronické hudbě vede skrze systém DVS (digitální vinyl system), analogové vinyly a MIDI kontroléry s vlastním mapováním, kterými krotím a ovládám zvuk plynoucí z jádra počítače. Díky tomu se mohu v hudbě ponořit do flow a nechat sebe i posluchače unášet do hloubky. 
Mezi mé oblíbené hudební styly patří Minimal Techno, Progressive-House, Acid House, Synthwave i Chiptune (takové moje guilty pleasure).


V mezičase kromě hudby objevuju taje tvorby a programování počítačových her, 3d grafiky a videomappinggu. Pro radost si občas bastlím MIDI elektroniku pro podporu hudební tvořivosti. A obecně velmi rád programuju cokoliv, na čem může běžet zběsilý to kód.


Bez přátel a spolupráce by to celé nešlo, proto zmíním několik z mnoha, kteří mi dodávají energii a inspiraci, například vždy veselý Rosťa MD-Phono, parťák a hudební mág Fendler, nezdolný a zapálený pořadatel parties Ondra Smažík, Ali Martin, Ondra, Tester 69, a Myxin a mnoho dalších.


Doufám, že se ti u nás bude líbit.


Sety:


bob mixcldHudební reference a sociální sítě:

Oblíbené labely:

Stil Vor Talent Germany, Cocoon Recordings, Recovery Tech, Seta Label


Oblíbení producenti:

Sven Väth, Ellen Allien, Solomun, Carl Cox, Hosh, Nina Kraviz, Green Velvet, Len Faki, Joris Voorn, Ricardo Villalobos


Oblíbené hudební projekty:

Daft Punk, Kraftwerk, MIDI LIDI, Gorillaz, Zrní, Ventolin


Kontakty:

booking: bob@s-o-s.cz


Obrázky z akcí:

Peace.

Poslední úprava 18. 4. 2024 7:18:10 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.