s-o-s.cz odpoledne v Klidu / 9.6.2018

Ahoj Ostravští i neostravští přátelé zvuku společnosti (shodou okolností jde o web s-o-s.cz a lidi okolo něj), nebo klubu Klid. Jelikož bude v sobotu 9.6.2018 pěkně, což víme, aniž bychom se koukali z okna, tak jsme se rozhodi uspořádat venkovní akcičku při klubu Klid (Ostrava). Půjde o grilovačku s poslechem hudby (Minimal Techno, Techhouse, Techno) a prostorem na diskuze o smyslu života, vesmíru a vůbec. Naše akce jsou laděny do pohody, máme rádi lidi a rádi se bavíme. Pokud cítíš/te, že jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete nám životo…. stavte se užít si tu akci s námi :).

Lineup:

Jimi

16:00-17:30

BobTape

17:30-19:00

DLKT

19:00-20:30

MD-PHONO

20:30-22:00

A pak se přesouváme dovnitř :) A pokračujeme dle uvážení.

Za mixem:

DLKT -  Tento nový člověk (myšleno, že na naší akci ještě nikdy nehrál) je jedním z crew Audio Video Bass, která dělá v Ostravě a okolí akce jménem Banket, a díky jejich nadčasovému audio-vizuálímu pojetí již vzbudila velkou pozornost na ostravské hudební scéně. Další díl si nenechte ujít. DLKT hledá svou inspiraci v afro karibských hudebních motivech.

Jimi - Jimi je novým členem naší crew s-o-s.cz. Jimi v jádru radostný člověk, se kterým můžete směle probrat zdravou výživu, nebo prodiskutovat těžbu kryptoměn. V hudbě má široký rozsah, jež zasahuje od rovných rytmů až k neurofunku. Jimi je kamarád do nepohody.


MD Phono - Neuvěřitelně pohodový člověk z crew converty.cz, jehož baví hrát, když lidi poslouchají, vnímají a užívají si party tak, jako on sám. Tento člověk Vám vrátí vaše nadšení pařit klidným úsměvem budhy, a veme vás do hudebních dálav..

BobTape - Pohodář a experimentátor Bob z s-o-s.cz prozkoumává cesty hudby vzdálenými od hitparádové produkce na míle. Užívá si experimentu a těší se z neznámého.

Kde:
Klub Klid, 28. října 1810/86, 70200 Ostrava

Kdy:
9.6.2018 od 16:00 do konce

Facebook:
Událost zde

Vstupné:
postačí úsměv a pohoda, volitelně si vemte něco na gril

Mapa:

Mapa klub Klid

Propagační grafika:


Poslední úprava 31. 3. 2023 18:56:42 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.